Najlepszy wybór
Jak wygrać w ruletkę?

Jak wygrać w ruletkę?

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygrać w ruletkę, to wiedz, że istnieje kilka strategii, które można stosować. W kasynie należy być cierpliwym. Pamiętaj, że kasyno zawsze ma przewagę, więc upewnij się, że grasz mądrze.

Należy pamiętać, że istnieją dwa rodzaje kół ruletki. Europejska wersja ruletki ma 37 numerów, od 0-36. Amerykańskie koło ma dodatkowy numer „00″. Chociaż może wydawać się to niczym wielkim, dodatkowa liczba praktycznie podwaja przewagę kasyna nad graczem. Jeśli masz taką możliwość zawsze wybieraj europejska wersję koła do gry.

Wiele gier hazardowych to zwykłe szczęście lub pech. Dobre wyczucie, instynkt i „rush” przy stole to dobre czynniki. Aby stwierdzić, że gra jest gorąca należy spojrzeć na ostatnie numery, które pojawiają się na wyświetlaczu. To czego należy szukać to kilku tych samych numerów pojawiających się kolejno lub kilkukrotnie w niedługim czasie.

Jedną ze strategii jest stawianie zakładów na dziewięciu różnych liczbach (najlepiej powtarzających się numerach). Możesz użyć tej strategii pod warunkiem, że dana seria numerów pokazała się kilkukrotnie w danym okresie gry.

Możesz również pomóc sobie widząc, że coś jest nie tak z kołem do ruletki. Może to być coś małego i niezauważalnego praktycznie przez nikogo, a zwłaszcza pracowników kasyna. Czasami koła starzeją się i lekko pochylają co sprawia, że jeden numer losowany jest częściej niż inni. Gdy stół jest zimny jak lód przejdź do innego. Pamiętaj, że hazard zależy od szczęścia, a jeśli ty sam nie czujesz się szczęśliwy w trakcie gry, to znak by zabrać żetony i odejść.